Nasza historia
Slider
Image
Gospodarstwo jest nietuzinkowe, bo nietuzinkowe są osoby, które je stworzyły. W miejscu, które swoją genezą sięga starego wiejskiego dworu, przedstawiciele dwóch pokoleń mieszczuchów łączą znaną z pozytywistycznych dzieł gościnność polskiej wsi z własnymi marzeniami i inspiracjami. Wśród wieczornych gawęd można więc usłyszeć zarówno coś o najsłynniejszej powieści Karen Blixen jak i nieco o westernach i muzyce country.
Image
Jak już ktoś właścicieli ma dosyć, to może w absolutnym spokoju podziwiać nieskażoną przyrodę pogranicza Borów Tucholskich i obserwować ptaki w najnaturalniejszym ze środowisk. A wszystko nie tylko swą nazwą jest wyrazem pamięci dla pewnego wyjątkowego... konia.
Jakie jeszcze atrakcje czekają na turystów w Borach Tucholskich? To obszar wyjątkowy, dlatego duża jego część jest chroniona prawnie. Poza Parkiem Narodowym Bory Tucholskie, znajdziemy tu interesujące rezerwaty przyrody, jak chociażby Bagno Grzybna. To tu wprawne oko ma szansę wypatrzeć rzadkiego żurawia popielatego. Do rezerwatu wczasowicze z naszej agroturystyki mogą dostać się w ok. 30 min samochodem.
Chwile spędzone w Gospodarstwie Agroturystycznym będą niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny. Duży teren pełen zieleni i zwierząt domowych, w otoczeniu pięknej przyrody pozwala na prawdziwy odpoczynek od codzienności. Chętnie przygotujemy dla naszych gości ognisko, piknik, podpowiemy też, w jakie okoliczne miejsca wybrać się by zobaczyć prawdziwe cuda natury. Agroturystyka w Borach Tucholskich to doskonały pomysł na urlop dla całej rodziny.