Weekendowe wyjazdy
Slider

Weekend w Borach Tucholskich

Leśne ostępy czy też zagubione wsród gęstego drzewostanu romantyczne akweny. Czy to nie są doskonałe warunki? Weekend w Borach Tucholskich to świetna opcja dla wszystkich, którzy uważają, że to pytanie retoryczne. Gdzie się w takim razie udać? Najlepszym rozwiązaniem tegoż dylematu jest aktualna oferta Gospodarstwa Agroturystycznego Starka.

Wypoczynek w województwie kujawsko-pomorskim 

Nasze siedlisko jest właściwie położone na Wysocczyżnie Świeckiej. Różnica w tym przypadku kluczową będzie jednak tylko dla drobiazgowych geografów. Dla wszystkich naszych Gości istotne będzie jednak tylko to, że przysłowiowy krok dzieli nas od największego, w całości leżącego w granicach Polski kompleksu leśnego. Weekend w Borach Tucholskich jest więc prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników nieskażonej przyrody. To w Gospodarstwie Agroturystycznym Starka wprost z okien pokoju można o brzasku obserwować mieszkające nieopodal sarny czy też gniazdujące nad stawami ptactwo.

Weekendowa wycieczka 

Weekend w Borach Tucholskich to także aktywność fizyczna. W tym przypadku najbliższa okolica Gospodarstwa Agroturystycznego Starka daje nieograniczone wręcz możliwości. Mnóstwo tu opcji pod kątem rekreacji kajakowej i rowerowej.
Weekend w Borach Tucholskich z własnym koniem? Komuś chodzi po głowie taki pomysł? Ktoś w okresie kanikuły nie chce ani na jeden dzień rozstawać się ze swoim wierzchowcem? I znowu najlepszym adresem jest Gospodarstwo Agroturystyczne Starka. To tutaj piękny, klimatyczny budynek gospodarczy jeszcze z XIX stulecia kryje w swoich kamiennych wnętrzach przestronne boksy dla koni, a wieloletnie doświadczenie gospodarzy w tej materii jest gwarancją profesjonalnej opieki.

Wypoczynek weekendowy w Borach Tucholskich

 

Na leżaku z książką? Aktywnie na rowerze, kajaku czy też w siodle? Niezależnie od pomysłu weekend w Borach Tucholskich będzie strzałem w dziesiątkę. Już podzielacie nasz entuzjazm? Jesteśmy przekonani, że tak. Zapraszamy więc do Gospodarstwa Agroturystycznego Starka.