Weekendowe wyjazdy
Slider

Weekend w Borach Tucholskich

Mieszkasz i pracujesz w mieście? Twoje życie przebiega tak szybko, że sam gubisz się w otaczającym Cię świecie? Nie jesteś w stanie prawdziwie wypocząć? Wyjazd na wieś okaże się świetnym rozwiązaniem! Nie zdajesz sobie sprawy, jak kontakt z naturą może polepszyć samopoczucie i zrelaksować.

Wypoczynek w województwie kujawsko-pomorskim 

Bory Tucholskie są pięknymi terenami w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmują około 300 tysięcy hektarów! To miejsce o wielkim skupisku sosen, dębów, cisów i innych gatunków drzew. Bory Tucholskie są też jednym z nielicznych miejsc, gdzie można spotkać tyle dziko żyjących zwierząt. Mowa tutaj o jeleniach, sarnach, dzikach, bobrach, lisach. Ciekawe jest również ptactwo, ponieważ występują tutaj bieliki, łabędzie, sokoły, bociany czarne, czaple, żurawie zwyczajne i wiele innych.

Weekendowa wycieczka 

Wycieczka na wieś jest dobrym pomysłem na weekendowy wypad. Bory Tucholskie to dobre miejsce, aby odwiedzić je we dwoje i odpocząć od huku betonowej dżungli. Któż nie chciałby spacerować po tych cudownych terenach ze swoja drugą połówką? Nasze gospodarstwo agroturystyczne Agro Starka może zorganizować także wspólne wyprawy na grzyby, czy też urządzić piknik na którejś z przepięknych łąk.

Wypoczynek weekendowy w Borach Tucholskich


Weekend w Borach Tucholskich to nie tylko dobry pomysł na odpoczynek, ale też na aktywność fizyczną. Okolice Agro Starki idealnie nadają się do jeździectwa (mamy własne boksy dla koni), a także wycieczek rowerowych. Możemy wypożyczyć rowery, a kiedy pogoda nie dopisuje – gry planszowe.