Wczasy i Wypoczynek w Borach Tucholskich

Slider

Planujesz dłuższy odpoczynek? Mieszkasz w dużym mieście i masz dość wszechobecnego hałasu i tłumów ludzi na ulicach betonowej dżungli? Masz ochotę przeżyć wyjątkowe chwile z dala od zgiełku, na łonie natury? Gospodarstwo agroturystyczne Agro Starka to miejsce idealne dla Ciebie!

Zwierzęta i roślinność w Borach Tucholskich


Argo Starka zlokalizowane jest w Borach Tucholskich. Jest to teren wysoce zalesiony i pełen cudownych okazów fauny i flory. Masz ochotę zobaczyć ciekawe gatunki po raz pierwszy w swoim życiu? Masz świetną okazję naprawdę się zrelaksować i uciec od swojej codzienności. Czyste powietrze, wielkie połacie terenów nieskażonych przez człowieka i wszechobecny spokój na pewno Cię zaczarują.

Wakacje w Borach Tucholskich dają Ci również możliwość skorzystania z wielu atrakcji. Ten przepiękny obszar naszego kraju bogaty jest w zbiorniki wodne. Jesteś fanem wędkarstwa? Weź swoje narzędzia i spędź relaksujący czas nad jednym z okolicznych jezior. Pamiętaj, że połów jest legalny w określonych miejscach, dlatego nie krępuj się – zapytaj nas, gdzie można łowić. Wypoczynek w Borach Tucholskich to również dobra okazja, żeby wybrać się na grzybobranie. Na terenie tutejszych lasów występuje ponad tysiąc gatunków grzybów, z czego ponad sto z nich nadaje się do spożycia. Będziesz mógł opuścić to piękne miejsce razem ze swoimi trofeami!

Bory Tucholskie - wczasy

 

Wczasy w Borach tucholskich to dobra propozycja dla samotników, ale przede wszystkim dla całej rodziny. Gospodarstwo agroturystyczne Agro Starka posiada pokoje 1-osobowe, 2-osobowe oraz 3-osobowe. Jest też możliwość połączenia dwóch z nich w ramach apartamentu rodzinnego. Tereny Agro Starki są duże, dlatego z pewnością nie będzie żadnego problemu z zaparkowaniem samochodu. Co więcej, dzięki temu istnieje również możliwość urządzenia grilla lub ogniska z najbliższymi. Nie mamy nic przeciwko przywiezieniu zwierząt.

Wakacje dla par

 

Chcesz spędzić cudowny czas ze swoją drugą połówką? Wakacje w Borach Tucholskich dadzą Wam możliwość do rozmów podczas długich spacerów, bogatych w oglądanie pięknych krajobrazów. Spokojne łąki czy tereny nadwodne są również idealnym miejscem na piknik!

Na koniu przez Bory

 

Jesteś fanem jeździectwa? Posiadasz własnego wierzchowca? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przywiózł go do gospodarstwa agroturystycznego Agro Starka! Posiadamy przestronne boksy dla koni, a okoliczne tereny nadają się wręcz idealnie do jeździectwa! Stanowią również dużą gratkę dla fanów kolarstwa! Przywieź swój rower i rusz w pasjonującą trasę. Jeżeli go nie posiadasz lub nie możesz go przywieźć – możemy Ci taki pojazd wypożyczyć.

Inne atrakcje

 

Wypoczynek w Borach Tucholskich to również dobra okazja dla kajakarzy. Przepływająca przez te tereny Brda wręcz idealnie się do tego nadaje. Ponadto, ta rzeka przyniesie satysfakcję zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.
 
Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji. Możliwy jest kontakt telefoniczny, mailowy. a także za pomocą formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt i Rezerwacja”. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!