Spływy Kajakowe w Borach Tucholskich

Slider

W celu zrobienia sobie przerwy od codzienności w wielkim mieście warto odwiedzić przepiękne tereny Borów Tucholskich. Towarzystwo natury to genialne rozwiązanie na odpoczynek! Nasze gospodarstwo agroturystyczne Agro Starka zaprasza do spędzenia niezapomnianych chwil na terenie Borów Tucholskich.

Pokoje do wynajęcia

Ten ciekawy obszar Borów Tucholskich jest niesamowicie atrakcyjny dla samotników, a także rodzin. Posiadamy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe. To nieoceniony sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. Na pewno będą to niezapomniane chwile! Osoby odwiedzające Bory Tucholskie zobaczą przepiękną faunę i florę, często ciężką do dostrzeżenia w innych rejonach naszego kraju.

Kajakiem przez Bory Tucholskie

Warto wiedzieć, że Bory Tucholskie słyną również z możliwości skorzystania ze spływu kajakowego. Liczne rzeki, a głównie Brda, idealnie nadaje się do tego typu aktywności. Docenią to profesjonaliści oraz amatorzy. Mimo, ze rzeka jest dość łatwa do przepłynięcia – nie sprawia to, że jest nudna. Kajaki mogą przepłynąć aż 233 kilometry!

Kajakarstwo jako forma rekreacji

 

Kajakarstwo jest popularną formą rekreacji na terenie Borów Tucholskich. Wiele osób przyjeżdża do naszego gospodarstwa agroturystycznego głównie z tej okazji! Jeżeli posiadasz własny kajak, możesz go u nas bezpiecznie schować. Jeżeli nie – polecimy Ci miejsce, gdzie go wynajmiesz i udasz się w relaksującą podróż wzdłuż Brdy. Mimo, że to rzeka nizinna, miejscami spływ umożliwia kajakarstwo górskie. Instruktorzy informują jednak, że z trasą poradzą sobie również debiutanci.

Odpoczynek w Borach Tucholskich

 

Pozwól sobie na prawdziwy odpoczynek. Odetnij się od swojej codzienności i odwiedź nasze gospodarstwo agroturystyczne Agro Starka! Czekają na Ciebie spokojne i ciekawe chwile spędzone na wsi!

Skontaktuj się z nami

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przez telefon, pocztę elektroniczną lub specjalny formularz kontaktowy (zakładka „Kontakt i Rezerwacja”). Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania. W celu rezerwacji należy wpłacić zaliczkę wynoszącą połowę ceny planowanego noclegu.